راز موفقیت افراد موفق

ثبت نام: همایش ده گام جلوتر
۱۳۹۵-۱۲-۰۳
رادیو استراتژی؛ برنامه پنجم: پرسش های شما؛ پاسخ های مهدی زارعی (۱)
۱۳۹۶-۰۳-۱۸

راز موفقیت افراد موفق

راز موفقیت افراد موفق

راز موفقیت افراد موفق دنیا چیست؟

در زندگی هر فرد موفق، با ساختارها و اصولی مواجه خواهیم شد که هرچند معدودند اما وضعیت موفقیت آمیز آنها را همین اصول تعیین کرده است. افراد خیلی موفق دنیا، دارای نگرش ها و اصول ویژه ای هستند که در روانشناسی مدرن به آن، استراتژی ذهنی گفته می شود. اما براستی کدام اصول هستند که این افراد را به موفقیت های بزرگ و تحسین برانگیز رسانده اند؟ راز موفقیت افراد موفق ایران و جهان در چیست؟ در این مقاله قصد داریم اصول اولیه و مهمی را با شما در میان بگذاریم که اگر شما نیز آنها را در زندگی شخصی و حرفه ای خودتان پیاده سازی کنید می توانید موفقیت های چشمگیر زندگی تان را رقم بزنید.

اصل اول: عملگرایی

افراد خیلی موفق، منتظر کامل شدن و عالی شدن خود و مهارت هایشان نمی مانند. آنها وقتی هدفی برای خود تعیین می کنند، واقع بینانه می دانند که باید شروع کنند تا عالی شوند؛ باید شروع کنند تا کم کم قوی شوند؛ ماهر شوند و به تدریج با اعمالی که در راستای موفقیت شان انجام می دهند به آرزوهایشان دست پیدا کنند.

اصل دوم: ساختن رؤیای شخصی

اگر به زندگی خود و اطرافیانمان نگاهی بیندازیم، می بینیم که بسیاری از ما، برای موفقیت دیگران داریم کار می کنیم نه خودمان؛ درست تر بگوییم: برای ساختن رؤیای یک نفر دیگر کار می کنیم نه رؤیای خودمان. این یک نفر دیگر ممکن است هر کسی باشد؛ چه نزدیکانمان و چه سایرین؛ اما اثرش تفاوتی نمی کند؛ در هر صورت ما باید برای رؤیای خودمان کار بکنیم نه فرد دیگری.

اصل سوم: باور به هدف

هر انسانی برای خودش آرزوها، رؤیاها و اهدافی دارد؛ اما افراد خیلی موفق، اضافه بر داشتن هدف و آرزو، یک عنصر ارزشمند و بسیار اثربخشی نیز دارند به نام «باور به هدف». این باور است که باعث می شود آنها همه سختی های رسیدن به اهدافشان را به جان بخرند و هیچوقت نا امید نشوند.

در ویدئوی زیر، توضیحات بیشتر این سه اصل ارائه شده است می توانید مشاهد کنید.

 

فیلم استراتژی های ذهنی افراد خیلی موفق / مهدی زارعی
.
.

برای دانلود این ویدئو کافیست اینجا کلیک کنید

دانلود فیلم مهدی زارعی

 

1 دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    واقعا عالی ، خیلی استفاده کردیم ممنون ?

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.