رادیو استراتژی؛ برنامه دوم: انگیزه بخشی

ویژه: دوره شخصیت شناسی (ثبت نام)
۱۳۹۵-۰۵-۲۷
رادیو استراتژی؛ برنامه سوم: اثرات و فواید شخصیت شناسی(۱)
۱۳۹۵-۰۷-۱۸

رادیو استراتژی؛ برنامه دوم: انگیزه بخشی

سلام خدمت همه دوستان و همراهان گرامی ام
بنا داشتم هر دو هفته یکبار برنامه های رادیو استراتژی را خدمتتان ارائه کنم. تصمیم گرفتم این تصمیم را تعدیل و هر ماه حداقل یک برنامه ضبط کنم. برنامه های مختلف رادیو استراتژی را مبتنی بر قانون چهل ساعت آماده می کنم و پیروی از این قانون، انرژی زیادی می طلبد؛ البته با انگیزه تمام و با عشق و علاقه و افتخار این کار را انجام می دهم.

در برنامه دوم در مورد انگیزه، انگیزه مندی و انگیزه بخشی صحبت کردم. چند آیتم جذاب را اضافه کرده ام تا از یکنواختی درآید. سه راهکار برای شارژ انگیزه هایمان ارائه داده ام. ضمن اینکه با بررسی یک دو سکانس سینمایی، بخشی را تدارک دیدم که بتوانیم از نیروی تجسم خلاق نیز بیشتر بهره ببریم و به نوعی آنرا حین گوش دادن تمرین بکنیم.

از تک تک شما تقاضا دارم هرگونه نظر یا پیشنهادی دارید حتی اگر آنرا خیلی مهم نمی دانید در قسمت نظرات سایت درج کنید. کوچک ترین نظرات یا انتقادات و پیشنهادهای شما برای من ارزشمند و قابل تأمل خواهد بود و دلم هم می خواهد اگر موضوعی خاصی را دوست دارید بحث شود با ما در میان بگذارید.

زمان برنامه دوم: ۵۲ دقیقه

icon-downloadبرای دانلود فایل با کیفیت بالا برنامه دوم کافیست اینجا کلیک کنید

حجم: ۳۱ mb

icon-downloadدانلود فایل کیفیت پایین تر، اینجا کلیک کنید

حجم: ۱۹ mb

توجه: حتما هنگام گوش دادن به این برنامه، دقت کافی بخرج بدهید. سبک ارائه، کمی سریع است و برخی مطالب، کمی عمیق؛ لازم است با تیزحسی تمام و تمرکز ویژه ای گوش دهید؛ گوش دادن به این برنامه، نوعی تمرین تمرکز نیز خواهد بود. اگر بتوانید گوش دادن را با یادداشت برداری نیز همراه کنید، یک حرفه ای تمام عیار خواهید بود.

رادیو استراتژی به یاری خدا، سلسله وار منتشر می شود. تقاضا دارم آن را حداقل با یک نفر دیگر به اشتراک بگذارید. سایر برنامه های منتشر شده ی رادیو استراتژی را می توانید از بالای صفحه در قسمت منو دانلود کنید.

ممنون از همراهی شما؛ مهدی زارعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.