گزارش: کارگاه هدفسازی مرداد ۹۵

تدریس و سخنرانی با استراتژیِ ۴۰ ساعت
۱۳۹۵-۰۵-۲۱
ویژه: دوره شخصیت شناسی (ثبت نام)
۱۳۹۵-۰۵-۲۷

گزارش: کارگاه هدفسازی مرداد ۹۵

به یاری خداوند متعال، «کارگاه هدفسازی» در روز پنجشنبه چهاردهم مردادماه ۱۳۹۵ از ساعت ۹ تا ۱۳ در تهران برگزار گردید. در ادامه تصاویری چند از این کارگاه را و نیز تمام نظرهای مکتوب شرکت کنندگان محترم ارائه میشود.

به یاری خداوند متعال، «کارگاه هدفسازی» در روز پنجشنبه چهاردهم مردادماه ۱۳۹۵ از ساعت ۹ تا ۱۳ در تهران برگزار گردید. در ادامه تصاویری چند از این کارگاه را و نیز تمام نظرهای مکتوب شرکت کنندگان محترم ارائه می شود.

nazar-hadafsazi-0000

[d style=”4″]ه[/d] هدفسازی، فقط هدفگذاری نیست! ما در کارگاه، فرایند هدف یابی، هدفگذاری و ارزیابی اهدافمان را یاد گرفتیم.

nazar-hadafsazi-000

[d style=”4″]ک[/d] کارگاه رأس ساعت مقرر یعنی نه صبح شروع شد. در مجموعه ماشین زمان بنا داریم به احترام همه آنهایی که سر وقت حاضر میشوند، برنامه هایمان را سر ساعت برگزار کنیم. و خوشحالیم که در این کارگاه نیز سربلند بودیم.

nazar-hadafsazi-002

[d style=”4″]ب[/d] به قول یکی از شرکت کنندگان عزیز، بخش معرفی  یک به یک ابتدایی جلسه، بخش جذابی بود! در ابتدای کارگاه، تک تک دوستان، یک معرفی کوتاه (البته بعضی ها بلند) از خودشان ارائه دادند و کتاب های جذابی که خوانده بودند را برای سایر شرکت کنندگان معرفی کردند. خوشحالیم که همه دوستان اهل کتاب و مطالعه بودند و این خیلی عالی بود و انرژی بخش!

nazar-hadafsazi-004

[d style=”4″]گ[/d] “گوش دادن“، از سخت ترین کارهای دنیاست! و ما در ماشین زمان، کارهای سخت را بسیار تمرین می کنیم! تک تک حرف های شرکت کنندگان را گوش دادیم و هرجا که نظری داده شد با جان و دل استقبال کردیم و جالب تر آنکه از شرکت کنندگان عزیزمان هم بسیار آموختیم!

یادمان باشد “گوش دادن” (ونه فقط شنیدن)، اهرم ارزشمند ارتباط مؤثر است و همه ی سعی مون اینه که ارتباط موثر، نه فقط شعار بلکه ذکر لحظه به لحظه ی برنامه های ماشین زمان باشد!

 

nazar-hadafsazi-005

[d style=”4″]ج[/d] جمله یکی از شرکت کنندگان از کتابی که معرفی کردند: از پایان آغاز کنیم!
ما از پایان آغاز کردیم؛ “چرایی” پایان کار همه آدم هاست که اشتباها پایانش میگذارند؛ چرایی باید در ابتدا حل شود نه در انتها!

nazar-hadafsazi-007

nazar-hadafsazi-008

[d style=”4″]پ[/d] ? پذیرایی خاص برای تجدید انرژی و رفع صبحانه نخوردگی ? وقتی کارگاه رو صبح تا ظهر برگزار میکنیم تناسب بخشی پذیرایی امری ضروری میشه

nazar-hadafsazi-006

[d style=”4″]ن[/d] نتایج پژوهش های بزرگان دنیا، حرف های بسیار و درس های استراتژیکی برای ما دارد! از این درسها، به راحتی گذر نکنیم!

 nazar-hadafsazi-003

[d style=”4″]ک[/d] کارگاه؛ یعنی تمرین. کارگاه؛ یعنی هردوانه. کارگاه؛ یعنی همین الان شروع کن. سعی کردیم کارگاهمون فقط سخنرانی و تدریس یکطرفه نباشد؛ تمرین های عملی هم انجام دادیم. مینویسیم و تمرین میکنیم و ارزیابی لحظه به لحظه را فراموش نمیکنیم

nazar-hadafsazi-001

[d style=”4″]د[/d] در پایان کارگاه نیز همه در کنار یکدیگر با افتخار یک عکس دسته جمعی به رسم یادگار گرفتیم. ممنون از همه دوستان محترم شرکت کننده که روز خوبی را برای مجموعه ماشین زمان رقم زدند و لطف کردند نظراتشان را نیز برایمان نوشتند:

nazar-hadafsazi-010

nazar-hadafsazi-01nazar-hadafsazi-02nazar-hadafsazi-03

nazar-hadafsazi-04

nazar-hadafsazi-05nazar-hadafsazi-06nazar-hadafsazi-08nazar-hadafsazi-09nazar-hadafsazi-07

جهت اطلاع از برنامه های ما می توانید در کانال تلگرام ماشین زمان یا پیج اینستاگرام ما عضو بشوید.

MACHINEZAMAN-TELEGRAM

MACHINEZAMAN-INSTAGRAM

ممنون که حوصله به خرج دادید و این گزارش را تا انتها مشاهده نمودید

MACHINEZAMAN-beNICE

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.