ویژه: دوره شخصیت شناسی (ثبت نام)

گزارش: کارگاه هدفسازی مرداد ۹۵
۱۳۹۵-۰۵-۲۵
رادیو استراتژی؛ برنامه دوم: انگیزه بخشی
۱۳۹۵-۰۶-۱۳

ویژه: دوره شخصیت شناسی (ثبت نام)

تا حالا شده وقتی جلوی آینه می ایستید یکدفعه غرق در تصویر خودتان بشوید؟ مثلا در حال شانه زدن هستید یا دارید مسواک می کنید و چشم در چشم خودتان می شوید یا داخل آسانسور بعد از زدن دکمه طبقه موردنظرتان، چند لحظه ای در مقابل آینه داخل آسانسور خیره به خود شوید؟ در این مواقع حتما یکی از فکرهای سریعی که از ذهنتان گذشته این بوده که آدمی که در آینه دارید می بینید (یعنی خودتان) واقعا چگونه آدمی ست؟! چقدر می شناسمش؟! من خوبم یا…؟! دوستداشتنی ام واقعا؟! چرا این هستم اصلا؟! و از اینجور فکرها. جواب همه این فکرهایتان، نهفته در تیپ شخصیتی شماست! تیپ شخصیتی تان، همه چیز را برایتان ریز به ریز شرح خواهد داد و بعد از آموختن شخصیت شناسی، دنیای درونتان و شخصیت آدم های اطرافتان، دیگر برای شما ناشناخته نخواهد بود.

اطلاعات کلی این دوره:

مدرس: مهدی زارعی

زمان برگزاری:

چهارشنبه ۳ شهریور ۹۵ از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۹:۳۰

پنجشنبه ۴ شهریور ۹۵ از ساعت ۹ صبح الی۱۳

مکان: تهران، خ ولیعصر، تقاطع فاطمی

ظرفیت: ۱۲ نفر

چرا «دوره» شخصیت شناسی:

پیش از این، کارگاه های مختلفی جهت آموزش «مهارت شخصیت شناسی» برگزار کرده و نیز در دانشگاه های مختلف کشور در این خصوص سخنرانی داشته ام؛ اما نکته ای که همیشه برای من دغدغه میشد این بود که شناخت تیپ های شخصیتی، نیازمند وقتی گسترده است و با یک کارگاه دو ساعته و یا یک سخنرانی مختصر، نمی توان مأموریت کاملی را به اتمام رساند. این محدودیت زمانی ناگریز شاید علت اصلی تنظیم و طراحی دوره شخصیت شناسی در مجموعه ماشین زمان شد.

اما این فقط تمام علت نیست؛ اجازه دهید به صورت مختصر و موردی، چند علت مؤثر دیگر را بررسی کنیم:

۱ـ نیاز آموزش ها به همراهی یک مربی (کوچینگ):

پس از آشنایی با ویژگی های شخصیتی هر یک از تیپ ها، دچار تردیدها و ابهام های زیادی در خصوص تعیین شخصیت خود می شویم و سوالات مختلفی ذهن ما را درگیر می کند؛ برای حل این مشکل، حضور یک مربی در کنار ما می تواند بسیار کارساز باشد.

۲ـ انجام کامل تست شخصیت شناسی:

سؤالات تست RHETI به ما کمک می کند در مورد ویژگی های خودمان، بیشتر و از زوایای مختلف نگاه بیندازیم. این تست، ذهن ما را آماده پذیرش و شناخت بهتر تیپ شخصیتی مان می کند. متأسفانه در بیشتر کارگاه های سابقم متوجه شدم علیرغم اینکه تست کامل را حتی به صورت چاپی در اختیار دانشجویانم می گذارم اما آنها به علت اهمال کاری یا دلایل دیگر، یا تست را اساسا انجام نمی دهند و یا بطور کامل برای انجام آن وقت نمی گذارند یا اینکه در تکمیل آن دچار سردرگمی و ابهامات می شوند و مهمتر آنکه در بسیاری مواقع، نمی دانند از نتیجه تست چگونه استفاده کنند. شرکت در دوره باعث رفع این مشکل خواهد شد.

۳ـ یادگیری تکنیک های تشخیصی خاص:

شناخت هر یک از تیپ های در بیشتر موارد مستلزم تسلط ویژه ای است و گاه نیز بسیار مشکل می شود؛ در این مواقع، می توانیم از تکنیک ها و راهکارهای خاصی برای دقیقتر کردن تشخیص خود استفاده کنیم. در دوره تک تک این تکنیک ها را بررسی می کنیم.

۴ـ موارد مصرف شخصیت شناسی (کاربردها):

اینکه ما از مهارت شخصیت شناسی در کجاها می توانیم استفاده کنیم بسیار حیاتی است. محل مصرف و بکارگیری این مهارت را باید با مثال ها و مصداق های عینی مختلف نشان داد.

۵ـ کنار هم قرارگرفتن تیپ های شخصیتی مختلف بصورت یکجا:

هیجان انگیز است که ببینیم فردی که در کنار ما نشسته است و نیز هر فرد دیگری که در مکان آموزشی ما، حضور دارد، دارای تیپ شخصیتی متفاوت خودش است. هیجان انگیزتر اینکه او برای ما از ویژگی های خودش، بدون واهمه حرف می زند و ما چندباره مشتاق شنیدن آن می شویم. وقتی هدف این جمع، یک چیز باشد، روح جمعی ای شکل می گیرد که عمق آموزش و لذت یادگیری ما را چند برابر می کند.

۶ـ از تیپ شخصیتی ام بدم میاد!

این جمله ای ست که همیشه بعد از سمینارهایم از زبان برخی از دانشجویانم می شنوم و مرا بسیار آزرده می کند؛ چرا که نشان می دهد فردی که چنین حرفی را به زبان می آورد، شخصیت خودش را به خوبی نشناخته است و نیاز است تا زوایای بیشتری از شخصیت اش را برای او واکاوی و باز کرد. دوره حضوری شخصیت شناسی، بدنبال رفع این عارضه نیز هست و من مطمئنم که آگاهی همه جانبه از شخصیت اصلی مان، ما را دوچندان عاشق خودمان می کند.

۷ـ ایجاد قابلیت های تعاملی بین مدرس و دانشجویان:

وقتی روی سن سخنرانی می روم، ناخواسته یک فاصله بین من و مخاطبانم ایجاد می شود؛ اگرچه همیشه تلاش می کنم با پیروی از اصول ارتباط مؤثر، این فاصله را بسیار کوتاه کنم اما محدودیت های زمانی و مکانی، در هر صورت اثر خودش را می گذارد. بعد از اتمام سخنرانی نیز همیشه عده ای هستند که با طرح سؤالاتشان انتظار فرصت گذاشتن برای پاسخگویی از جانب من را دارند که شاید دلهره ترک به موقع سالن و یا رسیدن به برنامه های پس از آن، شرایط مطلوب پاسخگویی را فراهم نمی سازد (که معمولا هم همینگونه می شود)؛ اما وجود دوره آموزشی باعث می شود وقت، انرژی و حوصله مکفی برای این مسأله نیز لحاظ شود.

و من همه تلاشم این است که به یاری خداوند متعال، این هفت محور را در دوره شخصیت شناسی به دقت مدیریت و تأمین کنم.

[button-big icon=”fa-rocket” color=”orange” url=”http://machinezaman.com/shop/?add-to-cart=517″ label=”ثبت نام” ]

درباره مدرس دوره:

من، مهدی زارعی هستم؛ تخصص اصلی ام «شخصیت شناسی در مذاکره و مهارت های ارتباطی» است و از حوزه های مهمی که متمرکز بر آن هستم طراحی و تنظیم «استراتژی های ذهنی» است. تخصص؛ یعنی اینکه آموخته هایت و دانش خود را تبدیل به «مهارت» کنی. من با دانش و مهارت هایم، «زندگی» میکنم. اطلاعات بیشتری در باره من و مجموعه آموزشی ماشین زمان را می توانید در قسمت درباره ما سایت بخوانید.

MACHINEZAMAN-PROG-091MACHINEZAMAN-PROG-07MACHINEZAMAN-PROG-09

همچنین می توانید گزارش کامل برنامه های قبل از این ما را از قسمت گزارش برنامه ها در نوار بالای سایت ملاحظه فرمایید.

این دوره، ضمانت بازگشت وجه دارد!

از آنجایی که در مجموعه ماشین زمان، معتقد به قانون چهل ساعت هستیم و برای تک تک برنامه ها و محصولاتمان دقت و تلاش بسیاری را لحاظ می کنیم تضمین می دهیم این دوره، رضایت شما جلب کند.

ضمانت بازگشت وجه بدین معناست که چنانچه شما به هر دلیلی از این دوره رضایت نداشتید می توانید در میانه یا پایان دوره با اعلام به ما، کل مبلغ پرداختی را بازپس بگیرید. ما قویاً به تصمیم شما احترام می گذاریم و بدون هیچ سؤال یا توجیهی، با رضایت کامل، کل مبلغ را در همان روز به شما عودت می دهیم. چون معیار کیفیت کار ما، فقط نظر شماست!

دست_خط_مهدی_زارعی

چرا ظرفیت دوره، اینقدر کم است؟!

همه ما یکبار هم که شده سر و کارمان به بیمارستان کشیده است. در کنار همه پزشکان خوب و متعهد کشور عزیزمان، برخی پزشکان را دیده ایم که هنگام مراجعه به آنها، وقت خیلی اندکی را برای ما می گذارند؛ به قول معروف «ننشسته باید بلند شویم!»؛ تعداد بیمار بیشتر، شاید منفعت بیشتری برای پزشک محترم داشته باشد اما مطمئنا قدرت تشخیص و تجویز را بسیار کاهش می دهد و نتیجتا تغییر محسوسی در نظام سلامت هم پدید نمی آورد و مهمتر آنکه مراجعه کننده نیز حس خوبی به این نسخه تجویزی پیدا نخواهد کرد. شاید یک از علل عدم رشد سرانه سلامت جسمانی ما نیز همین باشد!

این سبک، متأسفانه در حوزه های گوناگون و حرفه های مختلف نیز دیده می شود و من به هیچ وجه به آن اعتقادی نداشته و اصلا هم دوست ندارم که از آن پیروی کنم؛ به همین خاطر، تصمیم گرفتیم ظرفیت دوره را تا حدی قرار دهیم که بتوانیم برای تک تک شرکت کنندگان محترم، وقت کافی صرف کنیم تا همه ما در این دوره، قدم به قدم یکدیگر پیش برویم.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

بهتر است بگوییم این دوره برای چه کسی مناسب نیست؟! همه ما نیاز به رشد داریم و شناخت تیپ شخصیتی مان مهمترین گام رشد و تعالی شخصیت ماست. همچنین ما ارتباطات مختلفی در طی روز با افراد گوناگون خانواده، دوستان، آشنایان، همسایگان، همکاران و مراجعه کنندگان در محل اشتغال و اجتماع اطرافمان داریم و شخصیت شناسی حتما به بهبود و ارتقای این ارتباطات کمک فراوان و اثربخشی می کند.

توجه: اگر برای رشد شخصیت خودتان در این دوره حضور می یابید حتما باید سنتان کمتر از بیست سال نباشد! چرا که شخصیت ما تا قبل از این سن، هنوز بطور کامل به قوام اصلی خودش نرسیده است.

با شرکت در این دوره چه چیزی دریافت می کنم؟

شما با ثبت نام و حضور در دوره مقدماتی شخصیت شناسی، خدمات زیر را دریافت خواهید کرد:

هشت ساعت آموزش به همراه کوچینگ (طی دو روز)

دریافت جزوه تست شخصیت شناسی RHETI

پذیرایی میان وعده در طول دوره

بلیط تخفیف ۵۰ درصدی کارگاه «هنر گوش دادن» (برگزاری در پایان شهریورماه)

میزان سرمایه گذاری من چقدر است؟!

آفرین! دقیق گفتید: «سرمایه گذاری»؛ همه انرژی، وقت و هزینه ای که برای رشد خودمان و تقویت مهارت هایمان می گذاریم، یک سرمایه گذاری عالی برای موفقیت بیشتر در زندگی و رسیدن سریعتر و بهتر به اهدافمان است.

شما برای سرمایه گذاری در دوره شخصیت شناسی فقط ۷۹ هزار تومان پرداخت می کنید.

توجه: به پاس احترام و قدردانی از دوستانی که زودتر اقدام به ثبت نام می کنند یک تخفیف ۳۰ درصدی درنظر گرفته ایم. این تخفیف ویژه خود به خود در سایت لحاظ شده و اعتبار آن فقط تا پایان روز شنبه ۳۰ مردادماه است. با ثبت نام زود هنگام فقط ۵۵ هزار تومان پرداخت خواهید کرد.

[button-big icon=”fa-rocket” color=”yellow” url=”http://machinezaman.com/shop/?add-to-cart=517″ label=”ثبت نام میکنم” ]

اگر هنوز مرددید…

اگر هنوز مردد هستید که ثبت نام کنید پیشنهاد میکنیم اولین برنامه از پادکست صوتی رایگان رادیو استراتژی را همین الان دانلود کنید و گوش بدهید. کلیک کنید

اگر سوال یا مشکلی داشتید چگونه با ما ارتباط بگیرید؟

در صورت هرگونه سؤال، ابهام یا نیاز به توضیح بیشتر، و همچنین اگر در فرایند ثبت نام تان مشکلی پیش آمد، حتما از طریق تماس یا تلگرام شماره زیر با مدیر برنامه ریزی مجموعه ماشین زمان؛ جناب آقای مهندس احمدی، ارتباط بگیرید.

شماره تماس یا تلگرام جهت پاسخگویی به سؤالات شما: ۰۹۱۲۷۹۰۹۰۰۳

[button-big icon=”fa-rocket” color=”blue” url=”http://machinezaman.com/shop/?add-to-cart=517″ label=”ثبت نام در دوره” ]

یادمان باشد راز بسیاری از موفقیت های ما، نهفته در تیپ شخصیتی ماست! تیپ شخصیتی تان، همه چیز را برایتان ریز به ریز شرح خواهد داد و بعد از آموختن شخصیت شناسی، دنیای درونتان و شخصیت آدم های اطرافتان، دیگر برای شما ناشناخته نخواهد بود.

برای شما آرزوی پیروزی و سربلندی داریم

برنامه های و مطالب آموزشی ما را در کانال تلگرام و اینستاگرام ماشین زمان دنبال کنید

MACHINEZAMAN-TELEGRAM

MACHINEZAMAN-INSTAGRAM

ممنون که حوصله به خرج دادین و این متن رو تا انتها مطالعه نمودید.

MACHINEZAMAN-beNICE

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.